Jesteśmy placówką medyczną  funkcjonującą na rynku medycznym w dziedzinie ginekologii i położnictwa z wieloletnim doświadczeniem.
Od 2013 r wychodząc na przeciw Kobiecie postanowiliśmy poszerzyć działalność o nowoczesne Centrum Medyczne zapewniając profesjonalną opiekę w zakresie ginekologii i położnictwa, kardiologii, neurologii, ortopedii, gastrologii, laryngologii, psychiatrii, seksuologii oraz osteopatii.
Współpraca ze szpitalem w Katowicach ul. Łubinowa 3, gdzie ordynatorem jest dr Sławomir Bystrzejewski, zapewnia każdej Kobiecie leczonej w Centrum Medycznym Panewniki pełen zakres operacji w ginekologii laparoskopowo oraz porody ze znieczuleniem w ramach NFZ.
 
Specjalizujemy się również w ginekologii estetycznej wykonując m. in. pełen zakres operacji mających na celu poprawę wyglądu i atrakcyjności żeńskich narządów płciowych oraz polepszenia ich funkcji seksualnych.
 
W Centrum Medycznym Panewniki Kobiety objęte są kompleksową diagnostyką i leczeniem chorób sutka: biopsja + badanie hispatologiczne.
 
W ramach opieki nad Kobietą Ciężarną prowadzimy indywidualną szkołę rodzenia przez wykwalifikowane położne.
 
W Gabinecie Osteopaty wykonywane są zabiegi przy dolegliwościach bólowych w ciąży oraz po operacjach poporodowych oraz po porodach.
 
W ramach współpracy z laboratorium ŚLA mogą państwo u nas wykonać niezbędne badania.
 
Centrum Medyczne Panewniki objęło kompleksowo opieką również całe Rodziny.